Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AATFG3904A1ZQ
Call 08048271304 65% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 300 Meter
| Brand | GP |
| Length of Pipe | 300m |
| Size/ Diameter | 20MM |
| Thickness | 2-2.4MM |
| Material | MDPE |
| Pipe Joint type | Ring fit/ Push fit |
| Color | BLUE |
| Material Grade | PE80 |
Additional Information:
View Complete details
| Size/ Diameter | 20 mm |
| Usage/ Application | Plumbing |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Fitting Type | Coupler |
| Size/ Diameter | 20 mm to 110 mm |
| Usage/ Application | FITTINGS |
| Material Grade | PE100 |
| Brand | GANGAJAL |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
View Complete details