Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AATFG3904A1ZQ
Call 08048271304 65% Response Rate
Send Enquiry
| Usage/ Application | Plumbing |
| Brand | Gangajal |
| Size/ Diameter | 40 mm to 250 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | PVC |
| Size | 6 mm |
| Color | Transparent |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | MDPE |
| Size/ Diameter | 20 mm |
| Usage/ Application | Plumbing |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Maximum Pressure | 16 Kg |
View Complete details
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Fitting Type | Coupler |
| Connection | Compression |
| Material | MDPE |
| Size | 20 mm |
| Material Grade | PN16 |
| Thread Type | Female |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 300 Piece
| Fitting Type | Pipe |
| Material | MDPE |
| Size | 20 mm, 25 mm, 32 mm |
| Material Grade | PN16 |
View Complete details
View Complete details