Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AATFG3904A1ZQ
Call 08048271304 64% Response Rate
Send Enquiry
| Fitting Type | Saddle |
| Size/ Diameter | 40mm to 250mm |
| Usage/ Application | Plumbing |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | PP |
| Size | 40mm to 250mm |
| Usage/ Application | All |
| Color | Black |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | GP |
| Pressure | 16 KG |
| Size | 63 mm to 110 mm |
| Color | Blue |
| Material | PP |
| Usage / Application | Plumbing |
View Complete details
| Material | PP |
| Size | 40 mm to 200 mm |
| Usage/ Application | All |
| Color | black and blue |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | PP |
| Size | 40mm to 250mm |
| Usage/ Application | All |
| Color | Black |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Diameter | 110 mm |
| Material | PP |
| Size | 40 mm to 200 mm |
| Color | black and blue |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Pipe Size | 63 mm To 250 mm |
| Outlet Size | 15 mm (1/2 inch) |
| Outlet Thread Material | PP |
View Complete details
View Complete details