Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AATFG3904A1ZQ
Call 08048271304 64% Response Rate
Send Enquiry
| Country of Origin | Made in India |
| Material | PP |
| Usage / Apploication | Plumbing |
| Brand | GP |
| Service Location | Pan India |
| Size | 63 mm to 110 mm |
| Color | Blue |
View Complete details
| Size | 40mm to 250mm |
| Usage/ Application | All |
| Material | PP |
| Color | Black |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | PP |
| Size | 40mm to 250mm |
| Usage/ Application | All |
| Color | Black |
| Brand | Gangajal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Main Pipe Size | 63 mm To 250 mm |
| Outlet Size | 1/2 Inch |
| Material | PP |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Pipe Size | 62 mm To 250 mm |
| Outlet Size | 1/2" |
| Product Type | Service Saddle |
| Outlet Connection Type | Brass Insert & Plastic Threaded |
| Pressure Rating | PN 16 |
| Color | Black |
| Material | PP |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Pipe Size | 63 mm To 250 mm |
| Outlet Size | 1/2" |
| Product Type | Service Saddle |
| Pressure Rating | PN 16 |
| Color | Black |
| Material | PP |
View Complete details